Canlı Tv İzle

Reklam

Sayaç

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Home » » Begüm Yılmaz Kimdir ?

Begüm Yılmaz Kimdir ?

Sponsorlu Bağlantılar

Begüm Yılmaz Kimdir Hayatı Biyografisi Resimleri

Begüm Yılmaz Karanfil

Begüm Yılmaz Beyaz Karanfil Kadrosuna katıldı. Aysun karakteri olarak izleyeceğimiz güzel oyuncu Burhan'ın oğlu Başar (Çağlar Ertuğrul ) ile birlikte yaşadığı bir kadınını canlandıracak.  Başar ile birlikteliklerinden bir de çocukları olan ikili ailenin sırlarına da vakıf bir karakter olarak karşımıza çıkacak. Begüm Yılmaz'ın hayatına kısaca bir göz atalım ve biyografisini inceleyelim.


Begüm Yılmaz Hayatı 

Begüm Yılmaz Miss Globe Turkey 2008 unvanının sahibi.

14 Mart 1988  yılında Ankara’da doğdu. 1998 yılında babasının işi nedeniyle Türkmenistan’a gitti. Orada eğitimime devam etti. 8 yıl süreyle Türkmenistan’ın Aşgabat şehrinde yaşadı. Bu arada Rusça ve İngilizce lisanını öğrendi. Bu ülkede yaşadığı süre içinde Lise eğitimini Aşgabat Türk Anadolu Lisesi okulunda tamamlayarak mezun oldu.
Begüm yılmaz


2005'te Türkiye’ye dönen Begüm Yılmaz, üniversite öğretimi için ÖSS sınavlarına girdi. Öğrenim görmek için ülkenin batısında yeralan İzmir’deki Ege Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümünü seçti. Sınavları kazanması üzerine ailesi ile birlikte bu kente taşınarak buraya yerleşti.

İzmir’de kısa bir süre içinde Ajansların dikkatini çeken Yılmaz, modellik ve fotomodelmlik konusunda eğitimler alarak serbest modellik hayatına başladı. Begüm Yılmaz;  “boyumun ve fiziğimin modellik için uygun olduğunu biliyordum bu özelliğimi değerlendirmek için böyle bir karar verdim” diyor.

4 yıldır öğretime devam ederken model ve fotomodel olarak çalışmalarını sürdüren Yılmaz, çeşitli devfilelerde podyuma çıkıyor ve bazı markaların katalogları için poz veriyor.

2008 yılında  Miss Model of Turkey 2008’e katılan model, Miss Globe Turkey 2008 ünvanınında sahibi olarak  Arnavutluk’un başkenti Tiran’da 20 Ekim 2008’de düzenlenen Miss Globe Güzellik Yarışması’nın uluslararası finalinde Türkiye’yi temsil etti. 

İlk 12’ye girme başarısı gösteren Begüm Yılmaz,  Ülkeye döndüğünde öğretimine odaklanarak çalışmalarına bir süre ara verdi.
Sponsorlu Bağlantılar

0 yorum :

Yorum Gönderme