Canlı Tv İzle

Reklam

Sayaç

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Home » » Beyaz Karanfil Oyuncusu Kenan Çoban Kimdir ?

Beyaz Karanfil Oyuncusu Kenan Çoban Kimdir ?

Sponsorlu Bağlantılar

Beyaz Karanfil Oyuncusu Kenan Çoban Kimdir ?


Beyaz Karanfil Dizisi  yakında başlıyor.Dizinin kadrosuna baktığımız zaman bir birinden usta ve deneyimli oyuncular olduğunu görüyoruz.Beyaz Karanfil izleyicisinin merakla beklediği yapımda bu oyunculardan en önemlisi şüphesiz ki Kurtlar Vadisi serisinde izlediğimiz deneyimli isim Kenan Çoban.Abdulhey karakteri ile yıllarca bu dizinin kadrosunda kendine yer bulan Kenan Çoban bundan böyle Beyaz Karanfil ile karşımıza çıkacak.Tanımayanlar için Kenan Çoban'ın hayatına kısa bir göz atalım...

Kenan Çoban Kimdir ,Nerelidir,Biyografisi Konumuzun devamında...


22 Ocak 1975’te Elazığ’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Elazığ’da tamamladı. Elazığ Ticaret ve Meslek Lisesi mezunu olan Çoban, Antalya ve Ankara’da spor işletmeciliği yaptı. Kurtlar Vadisi, Kenan Çoban’ın ilk dizi deneyimi.

Atletizm, futbol, tekvando sporlarını ve ata binmeyi seviyor. Boş vakitlerinde spor yapıyor, sinemaya gidiyor. En çok aksiyon filmlerini seviyor. En beğendiği yabancı aktörler Mel Gibson, Tom Cruise ve Al Pacino.

En büyük hayali, özel harekatta vurucu tim olarak görev almak.

Kendini disiplinli ve titiz biri olarak tanımlayan Kenan Çoban: “Her yaptığım işi severim. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım, verilen her görevi yerine getiririm ve hiçbir işim yarım kalmaz.” diyor.

Abdülhey Kimdir?


Aslan Bey ve KGT tarafından Polat’ı korumakla görevlendirilmiştir. Bir parkta çöpçü olarak Polat’ın karşısına çıkmasının ardından bir süre sonra Polat`ın sağ kolu olmuştur. Kuzey Irak`a daha önce gizli örgütteyken defalarca görev için gelmiştir. Daha sonra Polat Alemdar'la aynı örgütte yer almıştır. Irak`ı ve orada yaşayanları en iyi o tanımaktadır. Abdülhey`de Polat Alemdar gibi savaş sanatında ve silah kullanımında uzmanlaşmıştır. Sessizdir, konuşması istenmediği sürece konuşmaz. Harekete geçmeden önce sonuçlarını araştırır. Aceleyle veya sinirle hareket etmez.

Filmografi
Kurtlar vadisi - Irak, 2006, Abdülhey
Kurtlar vadisi, 2004-2005, Abdülhey


Sponsorlu Bağlantılar

0 yorum :

Yorum Gönderme