Canlı Tv İzle

Reklam

Sayaç

Blogger tarafından desteklenmektedir.
Home » » Beyaz Gece Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Beyaz Gece Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Sponsorlu Bağlantılar

Dizinin oyuncuları hakkında net detaylar ulaşmasa da dizinin usta ve değerli oyunculardan kurulu olacağını tahmin ediyoruz. Hala bünyesinde bir çok yıldızı barındıran yapım şirketi bakalım Beyaz Gece Dizisi ile hangi yüzleri ekrana sürecek , yoksa tamamen yeni isimler ile mi yola devam edecek ? ATV iki dev yapımının final yapması ile oluşan boşluğu doldurmak için kolları sıvadı ve bu ilginç hikayesi ile diziyi vizyona sürecek gibi gözüküyor.

Beyaz Yalan Oyuncu Kadrosu ve Konusu İçin Tıklayınız


Beyaz Gece Oyuncuları ilerleyen günler içerisinde netleşecektir. Açtığımız fan sitesi ile sizlerde bu bilgilere ulaşmanız mümkün olacak. "Beyaz Gece" adı altında nasıl bir konu çıkacak doğrusu bizlerde merak ediyoruz. Bir hava limanı bekleme salonunda başlayan bir hikaye olacak.Daha önce yani geçen sozun ATV Kara Ekmek Dizisi için aynı yolu tercih etmiş ve uçurum kenarında yüzleri gürünmeyen gizemli bir tanıtım yayınlamıştı. Yine buna benzer bir olayı da Beyaz Gece izle de gördük ve umut ediyoruz ki bu beklentilerimiz boş çıkmayacaktır.


ATV ekranlarında ve Ay Yapım tarafından hazırlanan süper bir dizi daha bizleri bekliyor. Geçen sezonların bomba yapımları olan Karadayı ve Kara Para Aşk bittikten sonra hiç bir Ay Yapım dizisinin kalmamasından dolayı hem Ay Yapım hemde ATV yeni bir atağa geçti. Bir hayli ilginç detaylara sahne olan bir Tanıtım Fragmanı yayınlandı. Dizinin adı ise Beyaz Gece Son Bölüm oldu ve ismi de bir hayli ilgi çekici olduğunu belirtelim.
Sponsorlu Bağlantılar

0 yorum :

Yorum Gönderme